Trendy svadobné kytice na rok 2020: Aké kvety zvoliť?

Vraví sa, že rok 2020 bude skvelý. A tak, aký bude bohatý na množstvo zmien, tak bude bohatý aj na nové svadobné trendy, ktoré sa už pomaly začínajú dostávať aj k nám. Nielen trendy v svadobných šatách, trendy v svadobných tortách či trendy v zásnubných prsteňoch – trendom podlieha aj svadobná kytica pre nevestu, ktorá bude tento rok bohatá a zároveň aj chudobná. V súčasných trendoch si teda každá budúca nevesta nájde to svoje, čo charakterizuje jej osobnosť a čo vystihuje presne to, čo sa jej samotnej páči.

V minulom roku sme sa stretávali s rôznymi exotickými kvetmi, ktoré pôsobili honosne a očarujúco. Spoznali sme napríklad Ranunculus, ktorý sa radí medzi jarné kvietky. Objavili sme tiež Anemone, ktorý vyzerá ako divý mak len v inej farbe či kvet zvaný Protea, ktorý môže byť dominantou celej svadobnej kytice.

Trendy svadobné kytice

V deň, keď sa spoja osudy dvoch ľudí, je všetko dôležité. No pre nevestu ako takú je najdôležitejším záujmom vytvorenie jej individuálneho obrazu, v ktorom svadobná kytica zohráva veľmi dôležitú úlohu. Svadobné kytice sú totižto brané ako doplnok k svadobným šatám. Aké svadobné kytice budú teda trendom tohto roka? Aké kvety alebo farebné kombinácie zvoliť v tomto roku 2020?

Galéria - Trendy vo svadobných kyticiach 2020

Malé kytice

Hovorí sa, že na veľkosti záleží. A zatiaľ, čo po minulé roky boli v kurze obrovské svadobné kytice, ktoré boli pomerne ťažké, dnes sú IN predovšetkým menšie kytice, ktoré neveste „nezavadzajú“. Menšie kytice = menej starostí. Žiadne prevísajúce kvety ani predĺžené kytice. Jednoducho menšie kytice, ktoré sú také akurát do ruky. Nechajte radšej vyniknúť svadobné šaty, ktoré nebudete ukrývať za kyticou. Navyše, menšia kytica znamená menšie výdavky.

Pozri aj: Svadba na úrade: Ako prebieha a koľko ťa bude stáť?

7 komentárov
Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

16.02.2020 08:24

krasne

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

16.02.2020 20:27

Skvelá inšpirácia

Vaše meno:

Erika Semanová

Erika Semanová

17.02.2020 12:33

Skvelý článok so skvelými tipmi na trendy svadobné kytice.

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

18.02.2020 09:54

Páčia sa mi Monochromatické kytice.

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

18.02.2020 18:17

kedysi sme to mali s výberom jednoduchšie, bol obmedzený, ale pred časom som v niektorom časopise uvidela svadobnú kyticu z nezrelých zelených makovíc a zaľúbila sa do nej

Vaše meno:

Natália Hrušková

Natália Hrušková

22.02.2020 08:51

Krásne. Zase by som si vybrala inak :-)

Vaše meno:

Mária Reibergerová

Mária Reibergerová

23.02.2020 20:20

mne osobne sa menšie kytice páči najmä z tej praktickej stránky, však aj menšie kytice môžu byť krásne

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE